Ostatnie promocje

Z pasją projektujemy technologię kuchni – dla wszelkiego typu lokali gastronomicznych i zbiorowego żywienia, wraz z zatwierdzeniem projektu przez rzeczoznawcę Sanepid. Doradzamy jak optymalnie dobrać sprzęt, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży. Pomagamy w tracie budowy, przejmując opiekę nad prawidłowym wykonaniem instalacji niezbędnych do właściwego montażu.

Oferujemy zarówno kompleksowe wyposażenie zaplecza kuchennego jak i pojedyncze urządzenia. Dysponujemy szeroką gamą sprzętu dla gastronomii. Nasi profesjonaliści pomagają szybko załatwić formalności związane z finansowaniem zakupu, fachowo i sprawnie montują zamówiony sprzęt oraz dbają o jego właściwy rozruch i niezawodną pracę, szkoląc personel w zakresie prawidłowej obsługi i konserwacji maszyn.

Wszystkie urządzenia z naszej oferty objęte są gwarancją. Świadczymy profesjonalny serwis na terenie całego kraju, zarówno w dni robocze jak i ustawowo wolne od pracy. Wspomagamy naszych klientów w każdym czasie użytkowania zakupionych u nas urządzeń , dla osiągnięcia przez nich maksimum zadowolenia z pracy sprzętu. Do ich dyspozycji oddajemy wiedzę zdobytą w ciągu ponad 20 lat w branży, a także solidne zaplecze techniczne i personalne.

TOP